Dovolte, abychom se Vám krátce představili

Andrea Pišnová, BBus

Po vystudování vysoké školy v oboru Bankovnictví jsem věděla, že vše okolo nemovitostí a následně i finanční trh je to, co mě bude jednou bavit a když bůh dá, i živit 🙂 Pracovala jsem 7 let v jihočeské realitní kanceláři a tato práce pro mě byla obrovským přínosem. Získaná praxe odstartovala můj pracovní život tímto směrem a dovolila mi propojit svět nemovitostí s hypotékami a dalšími finančními produkty, které jsou nezbytnou součástí. Po menší „pauze“ mateřské dovolené se opět vracím ve spolupráci s jednou z nejlepších realitní kanceláří v jižních Čechách do „práce“.

Vít Pišna

Přes 15 let působím na finančním trhu a mé zkušenosti v tomto sektoru pramení z několika pracovních pozic, které jsem zastával. Začínal jsem jako obchodník v ČMSS. Postupem času jsem se vypracoval na pozici obchodního ředitele ČMSS a tu jsem zastával po dobu tří let. Další pracovní zkušenosti jsem získával v bankovním sektoru a to jako hypoteční specialista Komerční banky a.s. Následně jako ředitel pobočky Komerční banky a Uni Credit bank po dobu 5 let. Z bankovního trhu jsem přešel na trh pojistný a dva roky jsem zastával pozici regionálního manažera pro Českou republiku u pojišťovny Uniqa. Spojením těchto dvou sektorů se promítlo do mé další pracovní zkušenosti, kterou zastávám dodnes a to je regionální manažer rozvoje pro Jihozápadní Čechy ve společnosti Broker Trust a.s. Ve společnosti Broker Trust a.s. kromě manažerské pozice zastávám i pozici obchodní pro naší společnost Finanční poradenství – Pišnovi s.r.o. Díky těmto zkušenostem můžeme našim klientům nabídnout více než 500 produktů z finančního trhu. To znamená, že v sektoru a úvěrů máme navázanou spolupráci se všemi bankami na českém trhu, stejně tak v sektoru pojistném, kde můžeme nabídnout produkty téměř všech pojišťoven. V sekci investic spolupracujeme s největšími investičními společnostmi a zabýváme se i investicemi do komodit.

Pišnovi s.r.o. - Finanční poradenství

Vrbová 863
370 06 Srubec

Andrea Pišnová

+420 601 142 787

Vít Pišna

+420 777 235 409

info@pisnovi.cz
www.pisnovi.cz

IČO: 067 62 034

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 73488097 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719. Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 213731PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA. Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 73488097, a IČO: 06762034 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719 Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty