Dovolte, abychom se Vám krátce představili

Andrea Pišnová, BBus

Po vystudování vysoké školy v oboru Bankovnictví jsem věděla, že vše okolo nemovitostí a následně i finanční trh je to, co mě bude jednou bavit a když bůh dá, i živit 🙂 Pracovala jsem 7 let v jihočeské realitní kanceláři a tato práce pro mě byla obrovským přínosem. Získaná praxe odstartovala můj pracovní život tímto směrem a dovolila mi propojit svět nemovitostí s hypotékami a dalšími finančními produkty, které jsou nezbytnou součástí. Po menší „pauze“ mateřské dovolené jsem se vrátila zpět do finančního trhu.

Již šestým rokem jsme výhradnimi úvěrovými poradci pro jednu z nejlepších realitních kanceláří v České republice a tou je Remax Dynamic.

Dalším naším partnerem v oblasti realit je RK Stejskal, jedna z nejdéle fungujících realitních kanceláří v jižních Čechách.

Také úzce spolupracujeme s realitními kancelářemi Reality Vltava s.r.o.Sorent – CB s.r.o. a s RK Jaroslavem Pavlasem

Velice si vážíme vzájemné spolupráce s developerskou firmou THB Invest a.s.

Vít Pišna

Přes 17 let působím na finančním trhu a mé zkušenosti v tomto sektoru pramení z několika pracovních pozic, které jsem zastával. Začínal jsem jako obchodník v ČMSS. Postupem času jsem se vypracoval na pozici obchodního ředitele ČMSS a tu jsem zastával po dobu tří let. Další pracovní zkušenosti jsem získával v bankovním sektoru a to jako hypoteční specialista Komerční banky a.s. Následně jako ředitel pobočky Komerční banky a Uni Credit bank po dobu 5 let. Z bankovního trhu jsem přešel na trh pojistný a dva roky jsem zastával pozici regionálního manažera pro Českou republiku u pojišťovny Uniqa. Spojením těchto dvou sektorů se promítlo do mé další pracovní zkušenosti, kterou byl regionální manažer rozvoje pro Jihozápadní Čechy ve společnosti Broker Trust a.s. Ve společnosti Broker Trust a.s. jsem 5 let kromě manažerské pozice zastával i pozici obchodníka pro naší společnost Finanční poradenství – Pišnovi s.r.o. Nyní jsme v Broker Trustu a.s. jako obchodníci a proto můžeme našim klientům nabídnout více než 500 produktů z finančního trhu. To znamená, že v oblasti úvěrů máme navázanou spolupráci se všemi bankami na českém trhu, stejně tak v oblasti pojistné ho trhu, kde můžeme nabídnout produkty téměř všech pojišťoven. V oblasti investic spolupracujeme s největšími investičními společnostmi a zabýváme se i investicemi do komodit. 

Jsem Člen představenstva a zakladatel Asociace správců svěřenských fondů.

Již několik let se věnuji i Profesionální správě majetku jak pro fyzické, tak i právnické osoby a to díky jedinečnému nástroji a tím jsou Svěřenské fondy. 

  • Svěřenský fond je tradiční nástroj v novém kabátě pro správu, uchování či navyšování jakéhokoli majetku.
  • Tento nástroj byl hojně používaný již za První republiky.
  • Je vhodný pro každého, kdo vydělává nebo má nějaký majetek.
  • Svěřenský fond lze pro představu přirovnat k libovolnému klientskému účtu, kde lze využívat nějaké služby či výhody. Každý z nás jich má dnes bezpočet.
  • Svěřenský fond je však zdaleka nejvšestrannější a nejbezpečnější z takovýchto „klientských účtů“.
  • Je jednoduchý ke zřízení a je dostupný pro každého

Pišnovi s.r.o. - Finanční poradenství

 

Naše kancelář:

Zátkovo nábřeží 448/7
370 01 České Budějovice

Andrea Pišnová

+420 601 142 787

Vít Pišna

+420 777 235 409

info@pisnovi.cz
www.pisnovi.cz

IČO: 067 62 034

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 73488097 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719. Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 213731PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA. Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 73488097, a IČO: 06762034 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719 Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty